Popis chalup

Při vstupu do chalupy jsme pro vás připravili držáky na lyže či kola a součástí jsou i sušáky na boty. Ve společné předsíni si můžete nechat pověšené své bundy a najdete tu i samostatné WC.  Nachází se zde i vstup do přízemního apartmánu, schodiště do horního patra a vstup do sednice.

Ve všech chalupách jsou 3 apartmány. Každý apartmán má dva pokoje, koupelnu se sprchovým koutem a s WC a předsíní.  Celkem se v apartmán obsahuje 4 lůžka + jednu přistýlku. Jeden pokoj je vybaven manželskou postelí s přistýlkou (výsuvný šuplík s matrací) a ve druhém pokoji jsou oddělená jednolůžka. Maximální ubytovací kapacita jedné chalupy je tedy 15 lůžek.

Na vyžádání připravíme i cestovní postýlky s peřinkami, jídelní židličky, vaničku, nočníky i dětská záchodová prkénka pro nejmenší hosty.

Sednice se nachází v přízemí. Její součástí je plně vybavená kuchyň, velký stůl, sedačka, TV a dětský koutek. Dál je zde možné si zatopit v krbových kamnech. V letních měsících lze rovněž využít vstup na terasu s posezením a grilem.

Vybavení kuchyní

Všechny kuchyně jsou vybaveny lednicí, myčkou, mikrovlnou troubou, sklokeramickou deskou a troubou. Součástí vybavení je také překapávač na kávu, toustovač a v některých chalupách je i kávovar Dolce Gusto.

V horním patře je hala, kde se nachází plně vybavený kuchyňský kout (varná deska, trouba, myčka nádobí, 2 samostatné lednice, mikrovlnná trouba a další vybavení) a jídelní pult s barovými židlemi. Je zde i dětský koutek s kobercem a dětským nábytkem. Na schodiště jsme vybavili vrátky pro bezpečnost malých hostů.

Apartmán č.1 se nachází v přízemí chalupy, oddělený zamykacími dveřmi a předsíňkou od společné předsíně v chalupě. Jeho výhodou je bezbariérový přístup včetně bezbariérové koupelny. Dále se odlišuje tím, že mezi pokoji jsou dveře. V koupelně je fén.

Apartmán č.2 a č.3 se nacházejí v horním patře. Každý má samostatný vstup se zamykacími dveřmi ze společné haly. Po vstupu do apartmánu je předsíňka, 2 pokoje se samostatným vstupem a koupelna s WC. V koupelnách jsou 2 umyvadla, jedno pro dospělé hosty a jedno nižší pro děti.

 Vše pro děti

Chalupy jsou vybaveny pro rodiny s dětmi. Najdete tu 2 herní koutky, bezpečnostní dvířka na schodiště v horní hale. V kuchyních je plastové nádobí a jídelní židličky. Součástí apartmánů jsou na vyžádání cestovní postýlky s matrací a peřinkami, vaničky, nočníky a dětská záchodová prkénka. V apartmánech najdete také noční světýlka do zásuvky.

V areálu mohou děti využít dětské hřiště s pískovištěm a v letních měsících skákací hrad, trampolínu a krytý venkovní bazén s mořskou vodou. Rodiče si mohou zasportovat na 2 kurtech na plážový volejbal, fotbalovém hřišti nebo 2 tenisových kurtech. V areálu se nachází i ohniště.

V zimních měsících zde funguje lyžařská škola a snowtubing a naleznete zde i lyžařský vlek se sedačkou a sjezdovky. Po celodenních aktivitách je možné využít wellness – fitness, vířivka a dvě prostorné sauny.

Větší děti mohou také využít hernu v penzionu Bret, kde je kulečník a další stolní hry.

Věříme, že si areál s chalupami oblíbíte. 

Zde najdete videa z interiéru chalup 

Půdorysy chalup